Logo Miasteczka Western - Jack's City
Miasto Wroclaw   Partynice  
Świstak - produkcja i wynajem kolejek turystycznych
Kowboje z miasteczka western city - jack's city


Aktualności:

15 08 2009
Sprawozdanie z udziału zawodników Jack's City Western Team
Sprawozdanie z udziału zawodników Jack's City Western Team Wrocław, w X Międzynarodowych mistrzostwach polski w konkurencjach z bydłem

18 06 2007
Zakończyły się I Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska...
W zawodach wystartowało 40 zawodników na 37 koniach. Rozegrano 21 konkursów w kategorii dzieci, junior i senior, w tym 18 zaliczanych do kwalifikacji do Mistrzostw Polski w Jeździe Western. Zanotowano ponad 130 startów w tych konkurencjach. Dwudniowe zawody odwiedziło blisko 3000 widzów. Atrakcją było Wieczorne Western Show prezentujące różne oblicza jazdy western. Podczas zawodów odbyły się także pokazy tańca country & western prezentowane przez grupy z Rancho Panderoza z Dusznik Zdr.i Jack's City Western Team z Wrocławia.

05 01 2007
Tańce country & western
Miło poinformować, że od połowy stycznia 2007 roku towarzystwo westernowe (zawodnicy, rodziny, przyjaciele) z Jack's City Western Team Wrocław spotyka się raz w tygodniu (poniedziałki - oprócz pierwszego w miesiącu) na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice na nauce tańca country & western. Regularnie przychodzi kilkanaście osób, którymi dzielnie zawiadują nauczycielki tańca - Marta Semiczek i Karolina Niechwiadowicz. Tancerze planują powołanie wielkiego ludowego westernowego zespołu tanecznego! Nazwy jeszcze nie wymyślono.

15 11 2006
Hubertus 2006
Tradycyjnie Biegiem św. Huberta zakończył się sezon Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego. Jak co roku impreza ta w dniu 11 listopda 2006 zagościła na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice. Wśród kilkudziesięciu jeźdźców dało się zauważyć kilku westernowców. Odwiedzili Partynice kowboje ze stajni Jaworowe Koniki w Nowym Jaworowie koło Świdnicy z szefem (albo lepiej z szeryfem) Markiem Miśkiem. Nie zabrakło i westernowców z Jack's City Western Team Wrocław. Konno pojawili się Jurek Sawka na Jack's Ivory Command 13, Jacek Grobelny na Broku i Marek Sobkowiak na Burzy. Jurek i Jacek pokazali specyfikę western riding - od elementów traila do reinigu. Swój pokaz zaprezentował także sympatyk westernu Andrzej Horoszko na Thomsonie, prezentujący jazdę hiszpańską, tę od której "kowbojowanie" się zaczęło.

Copyrights © Jack's City 2006-2018