Logo Miasteczka Western - Jack's City
Miasto Wroclaw   Partynice  
Świstak - produkcja i wynajem kolejek turystycznych
Kowboje z miasteczka western city - jack's cityWesela
W naszym westernowym miasteczku oferujemy Nowożeńcom / Młodym Parom organizację ślubów i wesel w klimacie innym, jak wszystkie typowe restauracje.

Wielu uznaje, że atmosfera salonu mieszczącego do 250 gości, dziewczyny ubrane w stroje "z epoki" i kowboje smażący żeberka to większa atrakcja, niż przyjęcie weselne w klasycznej restauracji.

Szeryf wita wszystkich tequillą. Goście mogą przejść przez "ślubną drogę przeszkód"; zdobyć nagrody w zawodach ujeżdżania rodeo-byka, rzucać lassem, strzelać z łuku czy strzelać z pistoletu, usiłować złapać się nawzajem, rzucać dzidą do tarczy. Panna młoda w welonie siada na zydlu i udowadnia, że umie doić krowę, więc zdoła zabezpieczyć byt rodziny. Toasty spełnia się tutaj tequillą, z solą i cytryną, wedle meksykańskiego obyczaju. W dobrym tonie jest paradować w kowbojskim kapeluszu. Niezapomnianych wrażeń dostarczy porwanie panny młodej i oswobodzenie jej przez pana młodego wjeżdżającego na białym koniu.

Wesele country to niezapomniana zabawa także na świeżym powietrzu, na zielonych terenach Toru Wyścigów Konnych Partynice oraz zadaszonym saloonie bez względu na pogodę. Zapraszamy serdecznie.

Organizacja wesel
Organizacja wesel
Organizacja wesel
Organizacja wesel
Copyrights © Jack's City 2006-2018